Jaki stół wybrać do sali konferencyjnej

www.akademiamaratonu.pl rolety szczecin meble na wymiar nowy sącz

Sala konferencyjna powinna spełniać jedną podstawową funkcję: powinna zapewniać możliwość pracy w komfortowych warunkach. Te są bardzo ważne jeśli musimy skupić się na przyswajaniu nowych informacji.

Dlatego też tak ważny jest dobór odpowiednich mebli, w tym stołu do sali konferencyjnej. Stół, który ma być głównym meblem w sali konferencyjnej, powinien być przede wszystkim duży, tak, aby pomieścili się przy nim, i mieli swobodę wszyscy uczestniczący w szkoleniu, lub konferencji.

Stół powinien być na tyle szeroki, aby istniała możliwość zachowania osobistej przestrzeni pomiędzy uczestnikami. Ważne jest również to, aby był prosty i nie przyciągał zbyt dużej uwagi osób przy nim siedzących.

Najlepiej jeśli będzie wykonany z płyty MDF i pokryty okleiną w stonowanym kolorze na przykład czarnym, białym lub szarym. Stół konferencyjny powinien być przede wszystkim funkcjonalny, ponieważ jest on w głównej mierze meblem użytkowym.

Oczywiście dodatkowym atutem będzie, jeśli stół będzie ładny, jednak bezwzględnie nie powinien być na tyle atrakcyjny by skupiać na sobie całą uwagę uczestników konferencji.