Meblowe pianki tapicerskie obiciowe

Jedna z nowszych propozycji firmy Sony to prawdziwy szpieg. Lifelog śledzi każdy krok użytkownika, służy informacją o uprawianej aktywności fizycznej, a także wszelkich innych działaniach.

Za jej pomocą, podsumowując dany okres czasu, można dowiedzieć się ile godzin dziennie czy tygodniowo poświęcamy na pracę, rozrywkę, spotkania towarzyskie czy też jedzenie. Dodatkowo pozwala określać cele związane z uprawianym sportem oraz analizuje efekty Twojej pracy.

Informacje potrzebne do pracy aplikacji dostarczane są na dwa sposoby. Lifelog ściśle współpracuje z opaską Sony SmartBand, którą producent zaleca nosić na nadgarstku oraz pobiera dane z innych aplikacji oraz poprzez czujniki smartfona działającego w systemie Android.

SmartBand pozwala dodatkowo na rejestrowanie informacji o śnie użytkownika i jego całodziennej aktywności fizycznej, co w rezultacie pozwala na bardzo ciekawe obserwacje. W celu rozpoczęcia korzystania z dobrodziejstw aplikacji Lifelog w swoim telefonie należy zainstalować oprogramowanie Smart Connect firmy Sony.