Mężczyźni też mogą pomóc

www.bepieczniwpasach.pl https://kupmeble.pl/komody-biale gres biały

Gdy kobiety nie będą chciały zrobić czegoś dla swojego zdrowia, nikt tego za nich nie zrobi. Ciężko przecież zaciągnąć kogoś siłą do lekarza, choć są sytuacje, w których aż ręce swędzą, by tak właśnie postąpić. Zanim jednak przejdziemy do pełnych troski, ale jednak siłowych rozwiązań, spróbujmy rozsądnej perswazji.

Przecież do kobiet udaje się dotrzeć za pomocą logicznych argumentów, zatem należy próbować. Źródłem i wyrazicielem tych argumentów powinni być mężczyźni – najbliżsi danej kobiecie. Mężowie, życiowi partnerzy, synowie, ojcowie, bracia – przecież w zasadzie każda pani ma w swoim otoczeniu mężczyzn, dla których są one całym światem.

Należy się wsłuchać w ich głos zwłaszcza wówczas, gdy mają rację. Są oni w stanie skutecznie zmobilizować kobiety do udziału w badaniach profilaktycznych. Jeśli te nie czują się dostatecznie pewnie, nie ma żadnych przeszkód, aby im w tym towarzyszyć.

Grunt, aby czuły silne wsparcie i co ważniejsze, by zrozumiały, że warto się zbadać. W przypadku mężczyzn, z którymi kobiety dzielą życie, mogą oni być również elementem łańcucha profilaktyki. Część lekarzy zachęca, aby to panowie przeprowadzali domowe badanie piersi swoim partnerkom – oczywiście w oparciu o medyczne wskazania.

W prasie, a także w serwisach internetowych, znajduje się ogromna liczba poradników w tym zakresie, które może przyswoić każdy mężczyzna. Jeśli kobieta nie pali się do samobadania, to jej partner zapewne bez większych oporów zrobi to za nią.