Niech nie goszczą na Twoim talerzu: jakich produktów się pozbyć i czym je zastąpić, by zdrowo żyć?

www.bg-consulting.pl http://exeller.be/produkt/exelsoy-950f-izolat-bialka-sojowego-do-batonow-energetycznych/ wesele restauracja warszawa

Twoje zdrowie zaczyna się na Twoim talerzu. Aby jednak móc zacząć prawidłowo się odżywiać, należy w pierwszej kolejności wyeliminować z jadłospisu wszystkie te produkty, które są wrogiem zdrowia. Jesteś gotowy na rewolucję? Przede wszystkim wyeliminuj ze swojej diety słodycze. To one są przyczyną otyłości, a także cukrzycy – coraz popularniejszej choroby wśród Polaków.

W dalszej kolejności zrezygnuj ze słonych przekąsek takich jak chipsy, paluszki, czy krakersy. Pozbądź się przetworzonych produktów i tych, które zawierają konserwanty. W żadnym wypadku na Twoim stole nie powinny pojawiać się dania typu fast-food oraz instant. Biały ryż i makaron zastąp pełnoziarnistymi, a najlepiej kaszami.

Zamiast słodkich jogurtów kupuj te naturalne. Płatki komponuj sam. W tych gotowych kryje się cała masa cukrów i węglowodanów. Jeśli po tej rewolucji w Twojej lodówce nie pozostało nic – wybierz się na zakupy i zaopatrz w zdrowe produkty: chleb pełnoziarnisty, ciemny makaron i ryż, kasze, owoce, warzywa, kefir, maślankę, jajka, orzechy, nasiona, kiełki.

Z tak przygotowanym zestawem jesteś gotowy na to by rozpocząć swoją drogę do zdrowia od własnego talerza. Podejmiesz wyzwanie?.