Przywracanie systemu

Pomysłowe dekoracje korytarza opróżnianie mieszkań warszawa

Dwudziesty pierwszy wiek to nie tylko wiek nowych technologii, ale i coraz większych niebezpieczeństw w sieci. Coraz częściej wirusy przesyłane są pod postacią nic nieznaczących wiadomości e-mailowych wystarczy przeczytać niepożądaną wiadomość i możemy zainfekować swój komputer czasem nawet stracić wszystkie pliki.

Właśnie w takich sytuacjach niezbędna jest możliwość przywracania systemu. Na czym polega owo przywracanie? W starszych wersjach Windowsa możemy wskazać datę, do kiedy chcemy cofnąć nasz system w nowszych wersjach to system operacyjny wskazuje datę, do kiedy będzie przywracany.

Funkcja jest bardzo przydatna, choć nie korzystamy z niej często tylko w sytuacji kryzysowej. Dla bezpieczeństwa najlepiej, gdy przywracamy system razem z funkcją kopii zapasowej.

Rzeczą oczywistą jest, że żeby móc korzystać z tych wszystkich udogodnień musimy korzystać z legalnego oprogramowania w przeciwnym razie (korzystając z pirackiej wersji) może doprowadzić to do jeszcze poważniejszych problemów niż sam fakt, który zmusił nas do przywracania systemu.